Земельні питання
Ярослава Сорокопуд
Соціальна психологиня, консультантка IFC, тренерка та експертка з гендерних питань та інституційного розвитку професійних асоціацій
Основою своє діяльності вибрала освіту дорослих, з врахуванням, що концепція дорослої освіти включає аспекти підприємництва, соціального, громадського, індивідуального навчання та розвитку людини після формальної освіти.

Проводить тренінги підвищення кваліфікації, тренінги для тренерів, в тому числі, по стратегічному, операційному, логічному плануванні, моніторингу і оцінці, самооцінці програм і проектів, ключових принципів сталого та інституційного розвитку, навчальних стаді-турів успішних досвідів господарювання, в тому числі для ОСББ, управлінських компаній, професійних асоціацій.

Спеціалістка з інтеграції гендерних питань, зокрема гендерного аналізу, гендерної політики організацій, жіночого лідерства, питань попередження насильства, гендерно-орієнтованого бюджетування.

Тренерка з питань успішної комунікації, трансформації конфліктів, ефективного ведення переговорів та налагодження конструктивного партнерства.

Пріоритетним критерієм роботи вважає інтеграцію підприємницьких питань в українському середовищі реформ.

Досвід роботи тренера в понад 300 проектів сталого розвитку в області підприємництва.

Спеціаліст інноваційної діяльності в освіті (свідоцтво СПК АЕ №161830 Ліцензія Міністерства освіти і науки України, серійний номер: АА №109681).

Пройшла курси та школи для тренерів представництва Winrock International . Міжнародної програми "Уповноважувальна освіта та комунікації" мережі Фонду Сороса, представництва Heifer Project International , з контрактом менеджера навчальних і гендерних програм, 2000-2015р.р.

Є фасилітатором діалогів ОБСЄ.
Для запису на консультацію заповніть цю реєстраційну форму. Натискаючи "Надіслати", Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних.