Юридична консультація
Андрій Бурий
Юрист
Андрій Бурий має 14 річний досвід у сфері управління житловою нерухомістю, а також з створення та функціонування об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово-будівельних кооперативів, та є одним з найкращих фахівців у цій сфері.

Розпочинав юридичну діяльність у 2001 році як юрист неурядових організацій. Здобув відомість у громадському та професійному середовищі завдяки реалізації демократичних та законодавчих ініціатив по реформуванні судової системи та доступу громадян до органів влади. Проходив стажування у міжнародних організаціях в Польщі, Литві, США, Нідерландах.

Спеціалізується у сферах житлового права та нерухомості. Має значну практику судового представництва.

Має великий досвід співпраці з міжнародними партнерськими організаціями та приватними компаніями. Правовий експерт у питаннях державного приватного партнерства та інвестиційних проектів у сфері енергозбереження житлової нерухомості.

Співпрацює як адвокат та консультант з відомими міжнародними організаціями. Здійснює юридичний супровід управлінських компаній та NGO-сектору.

Для запису на консультацію заповніть цю реєстраційну форму. Натискаючи "Надіслати", Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних.