АМУЖН
Публікації

На базі Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю (АМУЖН) створили Центр технічної підтримки бізнесу у сфері управління житлом

У листопаді 2022 року на базі Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю (АМУЖН) було створено «Центр технічної підтримки бізнесу у сфері управління житлом» (ЦТПБ) (далі - Центр).

ЦТПБ створено з метою покращення рівня технічного обслуговування багатоквартирних будинків (БКБ) та посилення конкурентоспроможності членів АМУЖН та партнерів - представників малого та середнього бізнесу, які працюють на ринку управління житловою нерухомістю.

Діяльність Центру буде скеровано на реалізацію найбільш важливих технологічних завдань з якісного утримання і обслуговування внутрішніх інженерних мереж БКБ: 

  • аварійна прочистка і профілактика систем водопостачання і каналізації, 
  • моніторинг і ремонт електричних мереж, 
  • промивка і профілактика мереж теплопостачання.

Його створення, як ідея, є унікальним підходом до об’єднання інтересів Споживачів комунальних послуг, ВПО та ОСББ, оскільки вирішує низку соціальних проблем.
В першу чергу, Центр сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу з представників ВПО, оскільки саме фахівці з числа ВПО надаватимуть послуги у створених дільницях Центру. 

З іншого боку, це крок до вирішення проблем необхідності швидкої ліквідації аварійних ситуацій в багатоквартирних будинках за лояльними та конкуретними розцінками. 
Новостворений Центр – це успішне поєднання двох компонентів:

  • Сучасне технічне обладнання та технічні засоби.
  • Залучення до роботи з ним фахівців з числа ВПО.

Наразі ще триває етап завершення всіх організаційних моментів для початку повноцінної діяльності Центру, а обрані фахівці проходять спеціальне навчання та практичну підготовку для того, щоб якісно обслуговувати та надавати послуги БКБ.

Центр створено в рамках Проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями.

Проєкт “Підтримка підприємців і життєзабезпечення” спрямований на надання підтримки заходам стимулювання та відновлення діяльності ММСП, релокованих у Львівську та Івано-Франківську області. 

Проєкт має на меті зміцнити спроможність місцевих установ для підтримки релокації та безперервності функціонування бізнесу, а також забезпечити доступ місцевих та переміщених підприємств, що постраждали від війни, до механізмів швидкої допомоги.Такі заходи, спрямовані на коротко- та середньостроковий період, спираються на ініціативи, започатковані місцевою владою, а також зорієнтовані на подальші етапи відновлення, де підтримка зосереджуватиметься на зміцненні підприємств з орієнтацією на експорт задля ширшого виходу українського бізнесу на міжнародні ринки.Цю публікацію було створено в рамках Проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями.

Думки, висновки чи рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам (авторкам) та упорядникам (упорядницям) і не обов’язково відображають погляди Львівської та Івано-Франківської міських рад і обласних військових адміністрацій, Програми розвитку ООН в Україні або інших агенцій ООН.

Карти, графічні зображення тощо слугують ілюстраціями та не обов’язково відображають позицію ПРООН щодо правового статусу жодної країни (території) чи делімітації кордонів.