АМУЖН
Новини

XII Всеукраїнський Форум ОСББ

28-29 жовтня відбувся XII Всеукраїнський Форум ОСББ — подія, яка щороку збирає однодумців у сфері житлово-комунального господарства. Пройшло два дні обговорень, питань та відповідей від експертів та спікерів, презентація програм співпраці ОСББ з державою, містом та бізнесом.

«Цьогоріч на Форумі було піднято ряд гострих питань, що турбують рух ОСББ загалом, які й було озвучено на відео зверненні до Президента, надіслано звернення та вимоги в Офіс Президента, передано лист для асоціацій ОСББ міст країни щоб вони могли так само надіслати листи до Президента, а також записано в Резолюцію Форуму», - зазначила членкиня АМУЖН Мар’яна Губицька.

Члени Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю АМУЖН взяли активну участь у дискусіях форуму та були учасниками панельних дискусій. 

Власні історії успіху бізнесу в управління житлом представляли члени Асоціації Галина Джулай, Галина Плебанська та Петро Корбут.

Про роль асоціації у ролі розвитку ринку управління та енергомодернізації житлового сектору розповів голова правління Михайло Васюта. 

З навчальними програмами для розвитку та розширення бізнесу у сфері управління багатоквартирними будинками учасників ознайомив голова експертно-консультаційної ради АМУЖН Володимир Бригілевич, а з інформаційні ресурси Асоціації розповіли членкиня правління Мар’яна Губицька та менеджерка Христина Тибінка. 

 Усі виступи учасників ви можете переглянути у відеозаписі першого дня форуму - https://www.facebook.com/upravbud.ua/videos/209032457976535