АМУЖН
Новини

АМУЖН підписала меморандум про співпрацю з Інститутом муніципального менеджменту

У грудні Асоціація менеджерів та управителів житловою нерухомістю підписала меморандум про співпрацю з ТОВ «Інститут муніципального менеджменту».

Інститут муніципального менеджменту (ІММ) заснований у 2015 році з ініціативи Громадської спілки «Фонд розвитку та інновацій ЖКГ». Його головна місія —  забезпечити якісний прорив у сферах житлово-комунального господарства та муніципального управління. Інститут співпрацює з найкращими спеціалістами та викладачами в галузі управління багатоквартирними будинками.

При підписанні меморандуму сторони-підписанти (АМУЖН та ІММ) засвідчили, діють на засадах паритетності та рівноправності у взаємовідносинах і мають наміри спрямувати зусилля на ефективну співпрацю (співробітництво) щодо розвитку інституту відповідального власника житла, підвищення якості управління житловим фондом, сприяння реформуванню та розвитку житлово-комунального господарства, розвитку інституту ОСББ, поширення інноваційних та енергоефективних практик (технологій) у житлово-комунальному господарстві.

Сторони домовились про:

·      сприяння реформуванню відносин у житловій сфері та розвитку інституту відповідального власника житла;
·      сприяння підвищенню фахового рівня спеціалістів сфери управління багатоквартирними будинками;
·      популяризацію та спонукання учасників ринку управління житловим фондом до впровадження в роботу сучасних стандартів та принципів управління, сучасних технологій;
·      сприяння впровадження енергоефективних заходів у житловому фонді та впровадження проектів, спрямованих на використання альтернативних  (відновлювальних) видів енергії, а також проектів із комплексної термомодернізації багатоквартирних будинків тощо.