Проєктний менеджер
Михайло Васюта
ТОВ "ЕКПЕРТ ДІМ КОНСАЛТИНГ"
Про компанію
Управлінська компанія ТОВ «Експерт Дім Консалтинг» спеціалізується на наданні ОСББ юридичних, технічних та фінансово-бухгалтерських послуг, послуг із управління багатоквартирним будинком

Наша управляюча компанія вже довго розвивалася, не залучаючи сторонніх ресурсів. Як модель для свого розвитку ми взяли польський досвід. З тою відмінністю, що у Польщі зазвичай управляючі компанії складаються з трьох людей – це директор, бухгалтер та інженер, який при потребі залучає підрядників під конкретні роботи. У нас же штат значно більший.

Звісно, персонал змінюється, умови роботи змінюються, робота потребує від нас зростання. Станом на зараз ми маємо власний вантажний автомобіль, серед персоналу в нас є інженер, є троє технічних працівників, які цілими днями займаються дрібними ремонтами.

Ми усвідомлюємо, що управляюча компанія, яка бере будинки лише в своєму районі, рано чи пізно припиняє свій розвиток. З іншого боку – для Львова затори – це нормальний стан справ, отже дещо страждає оперативність роботи. Але це ті речі, з якими ми наразі приречені миритися.
Супроводжував 2 проєкти Фонду Енергоефективності
Досвід
З 2016
Будинки
15
Місцезнаходження
м. Львів
Контактуйте
Телефон: +38 098 584 73 89
E-mail: vasuta_m@yahoo.com
м.Львів, Крива Липа, 6 (третій поверх)