Консультація з енергоефективності
Галина Когут
Консультантка Проєкту IFC «Підтримка Фонду енергоефективності в Україні» У Львівській області
Пропонує всім ОСББ, управителям і проєктним менеджерам розпочати вкрай важливу справу з термомодернізації старих багатоповерхівок. Надає консультаційні послуги, як поступово, крок за кроком, зробити багато в міру легких справ та успішно завершити важку, давно відкладену роботу з відновлення і реновації вашого старого будинку. Дорога триватиме рік, а може й два. При цьому Ваш будинок отримає 50% Гранту від Фонду ЕЕ. Але якщо прискоритесь, то маєте шанс отримати 70% гранту.
Найскладніше почати діяти, все інше залежить тільки від наполегливості.

  • За час роботи у органах місцевого самоврядування отримала 28 річний досвід у сфері правовідносин щодо утримання та управління багатоквартирних будинків;

  • Спеціалізується у сферах енергозбереження та підготовки багатоквартирних будинків до комплексної термомодернізації;

  • Надає консультаційний супровід ОСББ, управителю, проектному менеджеру на усіх етапах їх взаємодії і співпраці з ДУ Фондом енергоефективності України до отримання Гранту.

  • Надає допомогу у підготовці і проведенні загальних зборів ОСББ щодо прийняття співвласниками рішення про термомодернізацію будинку;

  • Має великий досвід співпраці з міжнародними партнерськими організаціями та приватними компаніями.

  • Експерт у питаннях державного приватного партнерства та інвестиційних проектів у сфері енергозбереження житлової нерухомості.
Для запису на консультацію заповніть цю реєстраційну форму. Натискаючи "Надіслати", Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних.