Земельні питання
Михайло Васюта
Керівник УК "Експерт Дім Консалтинг". Фахівець з прибудинкової території та земельних питань
2010 – керівник Громадської організації «Ресурсний центр для об'єднань співвласників багатоквартирного будинку» Львівської області.

2011 – 2012 – керівник проекту "Підтримка діяльності ресурсного центру для об'єднань співвласників багатоквартирних будинків у Львівській області" який реалізовувався за підтримки програми «Посилення впливу громадянського суспільства» Міжнародного фонду «Відродження».

2012-2013 – керівник проекту «Національний моніторинг реформи ЖКГ в Україні (тарифна політика)» який реалізовувався за підтримки програми «Громадянське суспільство та належне врядування» Міжнародного фонду «Відродження».

2013 – керівник проекту «Обмін кращими практиками у вирішення проблем діяльності ОСББ між Заходом та Сходом України», що отримав фінансову підтримку Міжнародного фонду «Відродження».

2014 - партнер у виконані проекту Східноукраїнського центру громадських ініціатив «Через моніторинг та адвокацію – до законних судових рішень у справах щодо доступу до публічної інформації» за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН) та Міністерства закордонних справ Данії. Метою даного проекту є в судовому порядку спонукати міські ради застосовувати трискладовий тест, виконати вимоги сучасного інформаційного та містобудівного законодавства та зняти грифи обмеження доступу із генпланів міст.

Для запису на консультацію заповніть цю реєстраційну форму. Натискаючи "Надіслати", Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних.