Обладнання
Перелік обладнання, що використовується для надання послуг
Мийка вт К 7 Premium Full Control Plus з комплектуючими
Тиск регулюється безпосередньо на пістолеті високого тиску. Немає необхідності міняти насадку, щоб наносити засіб для чищення
Насос дренажно-фекальний Vitals aqua kc 917o
За своєю конструкцією насос занурювальний дренажно-фекальний Vitals Aqua KC 917o відноситься до занурювальних моноблочних відцентрових насосів з вертикальним розташуванням валу і бічним розташуванням напірного патрубка. Насос може бути встановлений на тверду основу або підвішений на гнучкому тросі за ручку для перенесення.
Насос дренажний Karcher SP 7 Dirt для брудної води
Найпотужніший насос лінійки продуктивністю 15 500 л/год – дозволяє відкачувати воду із ставків, затоплених підвалів, будівельних котлованів об'ємом до 100 м³. Апарат призначений для роботи із брудною водою з частинками до 30 мм.
Прес гідравлічний 50тонн пневмо KINGTONY
Це обладнання для автосервісу та виробництва. Призначений для обслуговування деталей, посаджених з натягом (наприклад, підшипники). На станціях ТО прес застосовується для механічної деформації деталей та заготовок (гнучка, рихтування). Для роботи пресу потрібне підключення до пневматичної системи.
Система відеодіагностики труб Dali D50 (50м 8 Мп)
Пристрій призначений для діагностики труб, вентиляційних шахт, каналізаційних систем.

Робоча довжина троса 50м дозволяє діагностувати труби діаметром від 50мм.

Оптична лінза з 12 потужними світлодіодами передадуть якісне зображення на 7-ми дюймовий монітор з системою запису відео.
Повернутись
Гідродинамічна машина KJ-1590
Гідродинамічні прочисні машини RIGID призначені для очищення стічних мереж. Надгнучкий легкий шланг подає струмінь води через закупорки із бруду, мила та жиру. У міру відтягування шланга тому він промиває трубопровід, змиваючи залишки засмічення та відновлюючи повну пропускну здатність стічних трубопроводів.
Гідродинамічна машина Spektor - M1
Продуктивність – 21л\м 1260л\год 275 бар

Тиск – Можливість регулювати від 0-275 бар

Вода Технічна вода, до 60°С (рекомендована до 45°С)
Промивні насоси RIDGID DP24 з набором миючих реагентів
Промивний насос для зняття накипу і відкладень і відновлення стану систем.
Реверсивна прокачування - більш ефективне зняття накипу. Промиває будь-які закриті системи. Виготовлений без використання металевих частин (за винятком двигуна). Високоякісна пластикова кислотоустойчивая конструкція. Легка вага (близько 9 кг). Високопродуктивний реверсивний кран дозволяє хімічним розчину впливати в двох напрямках, що забезпечує ефект найбільш чистою промивання повністю заросли систем. Оснащений двома кислотостійкими шлангами довжиною кожен по 2 метри. Стандартне з'єднання½". Комплектація додатковими сполуками ¾ " і⅜". Насоси використовують в роботі спеціальні хімічні речовини, призначені для очищення та зняття накипу з труб. Використання інших речовин не рекомендується і може призвести до травм або пошкодження обладнання. При використанні хімічних речовин керуйтеся спеціальними інструкціями виробника.
Машина барабанного типу RIDGID K-400 з комплектом насадок
Для стічних трубопроводів діаметром від 1 1/2 дюйма (30 мм) до 4 дюймів (110 мм)
Повернутись
Гідродинамічна машина продуктивністю до 21л\м ;1260л\год ;275 бар
Дозволяє прочищати мережі діаметром від 30 до 300 мм. із протяжністю до 50 метрів. Також гідродинамічна машина обладнана ручним «пістолетом» для миття під високим тиском.
Мотопомпа для відкачування брудної води
Потужний і високопродуктивний агрегат. Повна автономність в роботі.

Мотопомпи, призначені для забрудненої води, швидко і легко відкачають з підвалу воду, що містить різне сміття і інші механічні домішки.
Повернутись
Компресор WERK VBM-2T0.4-100, 2,2кВт, Юатм, 420л/хв, рес-р 100л.
Масляний двоциліндровий компресор професійного класу. Даний вид інструменту застосовується для виконання широкого спектру робіт: фарбування, продування, підкачування коліс, приведення в дію різних пневмоінструментів. Апарат цікавий як домашнього користування, так професійних завдань. Компресор обладнаний однофазним електромотором потужністю 2,2 кВт з термозахистом та автоматикою повторного пуску. Агрегат має компактні розміри, а його вага становить 68кг. Для зручності транспортування виробником встановлені колеса транспортування та ергономічна ручка. Серед інших відмінностей компресора Werk VBM-2T0.4-100 відзначимо ремінний привід двигуна, високу продуктивність, якісне антикорозійне покриття ресивера, надійний пусковий конденсатор та високу якість складання.
BOOSTER PRO 45T
Промивний насос широкого спектру. Застосовується не тільки для безрозбірного промивання систем опалення та водопостачання. Він підійде для промивання будь-якого водонагрівального та теплообмінного обладнання, елементів системи опалення (батарей, конвекторів, контурів водяної теплої підлоги), систем водопостачання (бойлерів, трубопроводів, сушки для рушників), охолодження та кондиціювання! Крім цього підходить для промивання промислових теплообмінників та котлів, сонячних систем. Це обладнання часто застосовується для промивання автомобільних печей та радіаторів. Використовується на виробництвах для промивання різного обладнання, формувальних машин, друкарських валів, випарних установок та іншого специфічного обладнання, що контактує з водою. Надійна портативна потужна електрична промивна установка для очищення в корпусі із жорсткого пластику.
Повернутись
Газоаналізатор Testo 310 (02,CO)
З зондом 180 мм, запасними фільтрами в зонд, силіконовим шлангом, блоком живлення
Повернутись
Повернутись
Інструмент для зняття ізоляції й обтиску і набору кабельних штирьових наконечників 2600 шт. код DIN Wiha 43984
Набір Wiha містить професійні інструменти і великий вибір найбільш поширених з'єднувачів і оконцовочных гільз, наочно розташованих в кейсі-сортейнере, зручному для монтажних робіт на виїзді і в майстерні.

Всього один інструмент дозволяє знімати ізоляцію з проводів перетином від 0,03 до 16 мм2. Регульований обмежувач довжини сприяє точному виконанню робіт. Крім того, знімач відрізняється особливо безшумною роботою. Щоб знизити віддачу при зняття ізоляції з кабелю великого перерізу від 6 мм2 і зменшити навантаження на зап'ястя, можна вставити в інструмент додається демпфер.

Кабельний тестер (локатор несправності кабелів) NOYAFA NF-308
NF-308 дозволяє виконувати: локалізацію місць несправностей у проводці або з'єднаннях, вимірювання довжини до місця короткого замикання або обриву крученої пари (до 300 м), дослідження з'єднань та кабелів (BNC, 8P8C (RJ45), RJ11, USB), виявлення помилок прокладки або з'єднання, динамічне калібрування довжини кабелю з високою точністю вимірювання (близько 97%).

Кабельний тестер (локатор несправності кабелів) NOYAFA NF-308 застосовують для визначення локалізації лінії, перевірки її стану, трасування, вимірювання довжини провідника до обриву (замикання) у телефонних лініях, комп'ютерних мережах, лініях зв'язку та інших провідних ланцюгів у різних сферах діяльності.
Повернутись
Трасошукач Laserliner Cable Tracer Pro
Пошуковий прилад призначений для виявлення проводів. Передавач та приймач, що має семиступінчастий рівень чутливості, забезпечують безконтактне, точне та швидке виявлення електричних кабелів, запобіжників, металевих труб (наприклад, водопровідних труб), обривів електропроводки та коротких замикань в електромережах. Особливість даної моделі - можливість виявлення електропроводки як із напругою у мережі, і без.
Тепловізор Flir E6-ХТ
Роздільна здатність ІЧ-зображення – 240х180 пікселів

Теплова чутливість / NETD (еквівалентна шуму різниці температур) – <0,06 °C (0,11 °F) / <60 мК

Поле зору – 45°×34°
Повернутись
Тепловізійна камера Testo 875 -2
Дозволяє швидко і безконтакно виявляти місця перегріву електричних з'єднань контактів
Мультитестер CEM DT-6650
Дозволяє проводити тестування опору ізоляції, опору заземлення, повного заземлення контуру, напруги, RCD, PFC та PSC тести (регулятора джерел електропостачання).;
Повернутись