Про проєкт
На сьогодні є чимало підприємців з числа ВПО, які виконували роботи та надавали послуги з обслуговування будинків та прибудинкової території в східних і південних областях. Саме на послуги таких фахівців з числа ВПО розраховують управителі, які звертаються за технічною і технологічною підтримкою до АМУЖН.

Сьогодні залишається особлива потреба – це технічне обладнання і технічні засоби для щоденного обслуговування і утримання БКБ. Реалізацію багатьох завдань приходиться замовляти на вільному ринку, а часом і в конкурентних комунальних ЖЕКах (комунальних управляючих компаніях).

Для покращення технічного обслуговування БКБ членами АМУЖН і посилення їх конкурентоспроможності створено Центр технічної підтримки бізнесу у сфері управління житлом (ЦТПБ), який сформований з двох компонентів: сучасні технічні засоби і технологічне обладнання та залучені фахові підприємці з числа ВПО.

Застосування такої моделі технічної підтримки представників релокованого малого та середнього бізнесу дозволить їм знизити вартість окремих послуг з утримання та обслуговування БКБ, що в підсумку забезпечить більшу їхню конкурентність на ринку управління житловою нерухомістю.
Climbers on Mount Rainier
4K Timelapse Video
Climbers on Mount Rainier
4K Timelapse Video