Земельні питання
Володимир Бригілевич
Голова правління "Центру досліджень місцевого самоврядування"
Розробник, співавтор і редактор близько 75 публікацій в міжнародних журналах і конференціях з інформаційних технологій, екології, енергозбереження і управління нерухомістю.

2009 – Керівник проекту МФ «Відродження» «Створення інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю»

2010 – Керівник проекту МФ «Відродження» «Діяльність інформаційно-навчального центру з управління житловою нерухомістю».

2011 – Керівник проекту МФ «Відродження» «Громадські ініціативи в реформуванні ЖКГ», що виконувався спільно із Київською спілкою власників житла і СВЖУ.

2011– Керівник проекту та упорядник посібника «Управління споживанням енергоносіїв в житлових будинках»

2014 -2016 – Член Громадської ради при Міністерстві регіонального розвитку і будівництва України.

2014-2016 – Експерт проекту ЄС «Сталий розвиток житлового господарства в Україні, сприяння місцевому розвитку та посилення ролі громадських організацій»

2015-2017 – Експерт проекту ЄС «Шлях вперед для реформ в житловому секторі: розширення прав і можливостей співвласників житла в Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні»

2018 р. – Керівник проекту "Впровадження європейських практик у сфері енергозбереження та поводження з побутовими відходами в житловому секторі України" в рамках гранту "Сприяння реформам у регіонах" за підтримки Європейського Союзу.
Для запису на консультацію заповніть цю реєстраційну форму. Натискаючи "Надіслати", Ви погоджуєтесь на обробку Ваших персональних даних.