Навчальний курс "Бізнес-школа Управбуд Онлайн"
500
грн.
Курс складається з 6 модулів, поділених на 50 відео-уроків тривалістю 60-90 хвилин кожен.
Управбуд та Асоціація менеджерів та управителів житловою нерухомістю пропонують вам унікальну можливість пройти повноцінне бізнес-навчання, підготовлене спеціально для всіх, хто професійно займається утриманням багатоквартирних будинків: підприємців, та представників управляючих компаній.

Курс також може бути цікавим для голів правлінь ОСББ, які планують розширити свою діяльність та/або започаткувати бізнес в цій сфері.
Доступ з особистого кабінету
6 модулів
Тривалість кожного уроку
Що входить у курс?
50 відео-уроків
60-90 хвилин
 • 1
  Стратегія бізнесу
 • 2
  Маркетинг і маркетингова стратегія
 • 3
  Структура ресурсів бізнесу
 • 4
  Проєктно-процесна структура бізнесу
 • 5
  Техніко-економічне обґрунтування проєкту
 • 6
  Управління персоналом і корпоративна культура
Ключовий тренер — Руслан Бельтюков, засновник Львівської школи керівників бізнесу, президент ГО "Всеукраїнська Асоціація Керівників Бізнесу - UABL" і консультант із розробки стратегій та бізнес-моделювання.
Опрацювання усіх 50 годинних модулів допоможе вам:
Розвинути стратегічне мислення, розробити або допрацювати конкурентну бізнес-модель
Створити план розвитку вашого бізнесу через налагодження процесного управління та стандартів роботи
Дасть маркетингові інструменти для розвитку
Курс вже пройшли більше 200 осіб.

Відгуки реальних людей, які пройшли цей курс - менеджерів та голів правлінь ОСББ, свідчать: він неодмінно стане у пригоді фахівцям з управління будинками, які планують розвиток власної справи. Ось лише деякі з них:
" Змінилося мислення, перейшла до процесний роботи, скоригувала раніше існуючу модель управління ОСББ, отримані знання намагаюся передати іншим ОСББ. Також додалися нові Бази даних: рух грошових потоків, рух матеріальних цінностей та інші. Розроблено бренд нашого ОСББ. Скориговані пріоритети в енергомодернізації будинку, додалися нові проекти. Дуже вдячна команді за високий професіоналізм "
Галина Башкатова
Голова правління ОСББ, Харків.
" Після навчання більше уваги приділяю процесам, частково змінила персонал (я відчувала що не ті люди, але мені було шкода їх звільнити), з'явився вільний час. Раніше я думала, що 12 будинків - це моя межа, делегування звільнило мені час для
розвитку "
Аделіна Сахарова
Управителька з Києва,
раніше обслуговувала
12 будинків, зараз - 14.
" Отримав більше знань щодо роботи з мешканцями, розширив перелік засобів у цій роботі. Сформував більш чітку схему з просування проекту від ідеї до втілення. Отримав більше інформації щодо шляхів вирішення проблем, які виникають під час роботи. Деякі послуги почав надавати сам без залучення сторонніх фірм. Дякую за подачу інформації - більшість лекцій були дуже цікавими з пізнавальної точки зору "
В'ячеслав Шкарбан
Управитель (4 будинки),
м. Черкаси.
Click to order