Сталий розвиток житлового сектору територіальних громад
Про проєкт
Протягом осені 2023 року експерт(к)и Проєкту відвідали 4 громади в 4 областях України (Новояворівськ, Чортків, Нововолинськ, Долина), де зустрілись з різними фахівцями для збору матеріалів та оцінки викликів.

Проєкт «Підтримка формування державної політики розвитку місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні», що реалізується Центром політико-правових реформ за підтримки Програми ULEAD з Європою/ULEAD with Europe, що спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Польщею, Швецією, Данією, Естонією та Словенією.
Публікації про проєкт
Ця заключна конференція мала на меті підсумувати отриману інформацію та створити можливість для представників громад поспілкуватись один з одним та обмінятись досвідом.
Ця подія стала проміжним підсумком поїздок експертів до територіальних громад Новояворівська, Долини, Чорткова та Нововолинська, на якій були присутні представники всіх 4 громад.
В цьому невеликому місті Волинськох області є 527 багатоквартирних будинків, з яких 48% мають створене ОСББ.
В цьому місті член Правління Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю Петро Корбут грає важливу роль як управитель та натхненник багатьох проєктів.
Ми продовжуємо ділитись досвідом громад в межах проєкту "Сталий розвиток житлового сектору громад". Цього разу ми відвідали Тернопільську область, місто Чортків.
Новояворівськ – пілотне місто програми Фонду енергофективності (ФЕЕ), в якому членкиня Правління Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю Галина Джулай з колегами досягла вражаючих результатів.
Результат
Ми розробили посібник, в якому підсумували та розвинули інформацію, отриману під час активностей проєкту