ЦТПБ створено з метою покращення рівня технічного обслуговування багатоквартирних будинків (БКБ) та посилення конкурентоспроможності членів АМУЖН та партнерів - представників малого та середнього бізнесу, які працюють на ринку управління житловою нерухомістю.
Діяльність Центру буде скеровано на реалізацію найбільш важливих технологічних завдань з якісного утримання і обслуговування внутрішніх інженерних мереж БКБ:
- аварійна прочистка і профілактика систем водопостачання і каналізації,
- моніторинг і ремонт електричних мереж,
- промивка і профілактика мереж теплопостачання.
Його створення, як ідея, є унікальним підходом до об’єднання інтересів Споживачів комунальних послуг, ВПО та ОСББ, оскільки вирішує низку соціальних проблем.
В першу чергу, Центр сприятиме розвитку малого та середнього бізнесу з представників ВПО, оскільки саме фахівці з числа ВПО надаватимуть послуги у створених дільницях Центру.
З іншого боку, це крок до вирішення проблем необхідності швидкої ліквідації аварійних ситуацій в багатоквартирних будинках за лояльними та конкуретними розцінками.
Новостворений Центр – це успішне поєднання двох компонентів:
- Сучасне технічне обладнання та технічні засоби.
- Залучення до роботи з ним фахівців з числа ВПО.
Наразі ще триває етап завершення всіх організаційних моментів для початку повноцінної діяльності Центру, а обрані фахівці проходять спеціальне навчання та практичну підготовку для того, щоб якісно обслуговувати та надавати послуги БКБ.
Центр створено в рамках Проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями.
Проєкт “Підтримка підприємців і життєзабезпечення” спрямований на надання підтримки заходам стимулювання та відновлення діяльності ММСП, релокованих у Львівську та Івано-Франківську області.
Проєкт має на меті зміцнити спроможність місцевих установ для підтримки релокації та безперервності функціонування бізнесу, а також забезпечити доступ місцевих та переміщених підприємств, що постраждали від війни, до механізмів швидкої допомоги.Такі заходи, спрямовані на коротко- та середньостроковий період, спираються на ініціативи, започатковані місцевою владою, а також зорієнтовані на подальші етапи відновлення, де підтримка зосереджуватиметься на зміцненні підприємств з орієнтацією на експорт задля ширшого виходу українського бізнесу на міжнародні ринки.
Цю публікацію було створено в рамках Проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями.
Думки, висновки чи рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам (авторкам) та упорядникам (упорядницям) і не обов’язково відображають погляди Львівської та Івано-Франківської міських рад і обласних військових адміністрацій, Програми розвитку ООН в Україні або інших агенцій ООН.
Карти, графічні зображення тощо слугують ілюстраціями та не обов’язково відображають позицію ПРООН щодо правового статусу жодної країни (території) чи делімітації кордонів.