АМУЖН
Новини

Робоча зустріч активу АМУЖН із представниками Фонду Habitat for Humanity International

В понеділок 31 липня відбулася робоча зустріч активу АМУЖН із представниками Фонду Habitat forHumanity International. Делегацію фонду очолював Рік Гетевей — віце-президент Habitat for Humanity International, який відповідальний за загальний успіх діяльності Habitat у сфері доступного житла в десятках країн Європи, Близького Сходу та Африки.

Habitat for Humanity International – це американська неурядова та неприбуткова організація, заснована в 1976 році. Станом на 2020 рік Habitat for Humanity працювала у понад 70 країнах. Основні напрямки діяльності фундації – це будівництво і ремонт доступного житла та впровадження енергоефективністі в житловому секторі.
В рамках зустрічі обговорювалось напрямки можливої співпраці Фонду Habitat з Асоціацією менеджерів та управителів житловою нерухомістю в галузі термомодернізації багатоквартирних будинків (БКБ).

Володимир Бригілевич та Галина Когут представили досягнення АМУЖН щодо реалізації енергоефективних заходів в БКБ, а також основні виклики, з якими стикаються члени Асоціації в реалізації цих проектів в умовах воєнного стану .

Галина Джулай, Тетяна Афанасьєва та Роман Оліховський розповіли про проблеми, які постали перед проектними менеджерами, головами ОСББ після призупинення роботи Фонду Енергоефективності.

На завершення зустрічі було здійснено робочий виїзд на кілька показових термомодернізованих обʼєктів у м. Львові, які зреалізували члени АМУЖН.