АМУЖН
Публікації

Як замовити послуги Центру технічної підтримки бізнесу у сфері управління житлом?

Основні напрямки надання послуг підрозділами Центру є якісного утримання і обслуговування внутрішніх інженерних мереж БКБ: аварійна прочистка і профілактика систем водопостачання і каналізації, моніторинг і ремонт електричних мереж, промивка і профілактика мереж теплопостачання.

На трьох дільницях Центру доступне різне обладнання, різні виконавці та відповідно перелік послуг, які надаються фахівцями, відрізняється.

Нагадуємо, дільниці Центру:

  • Львів (Окружна)
  • Львів (Сихів)
  • М. Долина Івано-Франківської області

Для того, щоб перевірити доступні послуги саме для вас, скористайтеся пошуком послуг на сторінці Центру http://amugn.org.ua/ctpb/equipment або ж ознайомтеся із переліком доступного обладнання та послуг на конкретній дільниці. 

Щоб замовити необхідну послугу – потрібна перейти на сторінку Центру  за посиланням http://amugn.org.ua/ctpb у розділ «Послуги». У колонці ліворуч – налаштуйте необхідні фільтри та оберіть потрібну Вам послугу. За лінком «Отримати» - заповніть форму із вашими даними та очікуйте. Найближчим часом із Вами сконтактує відповідальний представник Центру.Цю публікацію було створено в рамках Проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями.

Думки, висновки чи рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам (авторкам) та упорядникам (упорядницям) і не обов’язково відображають погляди Львівської та Івано-Франківської міських рад і обласних військових адміністрацій, Програми розвитку ООН в Україні або інших агенцій ООН.

Карти, графічні зображення тощо слугують ілюстраціями та не обов’язково відображають позицію ПРООН щодо правового статусу жодної країни (території) чи делімітації кордонів.