АМУЖН
Новини

Посібник “Що варто знати ОСББ, у яких тимчасово проживають ВПО?”

Пропонуємо безкоштовно завантажувати посібник “Що варто знати ОСББ, у яких тимчасово проживають ВПО?” Для цього заповніть коротку анкету, що займе у вас менше 1 хвилини.

Повномасштабне вторгнення росії в Україну позбавило житла мільйони людей. Від 7 до 8 мільйонів українців стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО) і були вимушені шукати нових місць для проживання. Сотні тисяч орендували квартири у багатоквартирних будинках або ж отримали житло безкоштовно і нині мешкають у будинках, де створено ОСББ.

Вони розраховують на підтримку в інтеграції до нової громади, зокрема і від голів та членів правлінь ОСББ, щоб оформити відповідний статус і необхідні документи, отримати виплати та скористатися соціальними гарантіями й пільгами тощо.

Цей посібник команда Спільноти «Управбуд» підготувала, щоб допомогти головам і членам правлінь ОСББ підтримати адаптацію переселенців.

Він містить стислі юридичні роз’яснення щодо найтиповіших питань про важливі документи та процедури, пільги, служби й ресурси тощо, тож буде корисним і самим ВПО та співвласникам будинків з ОСББ.

Брошура підготовлена експертами Спільноти «Управбуд» та Міжнародної фінансової корпорації IFC і видана в рамках Програми підтримки Фонду енергоефективності в Україні, що впроваджується IFC у партнерстві з Європейським Союзом.