АМУЖН
Публікації

Де можна буде скористатись послугами Центру технічної підтримки бізнесу у сфері управління житлом?

Створений на базі АМУЖН «Центр технічної підтримки бізнесу у сфері управління житлом» (ЦТПБ) (далі - Центр) свою роботу розпочинає у двох пілотних областях - Львівській і Івано-Франківській, де сконцентрована більша половина членів Асоціації. 

Структурно в межах Центру створені три підрозділи – дільниці, одна у Івано-Франківській та дві у Львівській області, які виконуватимуть поставлені на них завдання та здійснюватимуть представництво інтересів ЦТПБ на території конкретної адміністративно-територіальної одиниці. Кожну дільницю очолює відповідальний координатор підрозділу. 


Отже, дільниці Центру:

1. Дільниця 1. Львів (Окружна)
Компанія – оператор дільниці – ТОВ УК «Експерт Дім Консалтинг»
Координатор дільниці – Ярослав Яремко

2. Дільниця 2. Львів (Сихів)
Компанія – оператор дільниці – ОСББ «МЖК-1»
Координатор дільниці – Любомир Бокало

3. Дільниця 3. м. Долина Івано-Франківської області
Компанія – оператор дільниці – ТОВ УК «Нова Долина»
Координатор дільниці – Петро КорбутЦю публікацію було створено в рамках Проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями.

Думки, висновки чи рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам (авторкам) та упорядникам (упорядницям) і не обов’язково відображають погляди Львівської та Івано-Франківської міських рад і обласних військових адміністрацій, Програми розвитку ООН в Україні або інших агенцій ООН.

Карти, графічні зображення тощо слугують ілюстраціями та не обов’язково відображають позицію ПРООН щодо правового статусу жодної країни (території) чи делімітації кордонів.