АМУЖН
Новини

Відкриття проєкту VITAL EAST

ПРЕС - РЕЛІЗ

УПРАВИТЕЛЬ ЖИТЛОВОЮ НЕРУХОМІСТЮ - ПЕРСПЕКТИВИ ПРОФЕСІЙНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ


Дата: 29.06.2021, 09:00 - 11:30 (НІМЕЧЧИНА) / 10:00 - 12:30 (УКРАЇНА) / Місце проведення: ONLINE

Проєкт VITAL EAST є продовженням проєкту «VITAL - Професійно-технічне навчання управителів житловою нерухомістю у Львівській області» (2018-2019гг). Проєкти фінансуються Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини за програмою «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн Східного партнерства».
У новому німецько-українському проєкті учасники отримають можливість ознайомитися не тільки з професією  “управитель житловою нерухомістю”чи підвищити свою кваліфікацію, а й з діяльністю '’хаус майстра’’, який завойовує все більшу популярність в Німеччині та в інших країнах.

Проєкт реалізується Ініціативою «Житлове господарство у Східній Європі» (IWO, Берлін, Німеччина), спільно з партнерами із Запоріжжя - Громадською спiлкою «Запорiзький ресурсний центр «КРУГ» і Харкова - Господарською некомерційною асоціацією (фонд) власників житла недержавних форм власності Фонд «Сприяння».
У відкритті проєкту візьмуть участь представники Харківської та Запорізької обласних адміністрацій, а також партнер IWO з Львівської області, Львівська громадська організація «Центр досліджень місцевого самоврядування» (ЦДМС), роль якої у проєкті полягає у передачі досвіду навчання управителів багатоквартирних будинків у Львівській області.
Захід стане майданчиком для обміну думками щодо актуального стану справ у сфері управління житловою нерухомістю у трьох великих областях України. У зв’язку з реалізацією проєктів із енергозберігаючої модернізації житлових будинків в рамках Програми «ЕНЕРГОДІМ» ДУ Фонд енергоефективності, підвищення кваліфікації фахівців набуває в останні роки все більшого значення. Управитель житловою нерухомістю - одна з ключових фігур таких проєктів, яка координує комплексні завдання - фінансові, технічні, організаційні, комунікативні, а «хаус майстер» буде його незамінним помічником.

Контакти: 

Ініціатива «Житлове господарство у Східній Європі» (IWO), м. Берлін
Лариса Шреккенбах, schreckenbach@iwoev.org, тeл.: +49 (0) 174 192 0673

Господарська некомерційна асоціація (фонд) власників житла недержавних форм власності Фонд «Сприяння», м. Харків
Юлія Самойлова, spriyannya-fond@ukr.net, тeл.: +38 099 92911 64
 
Громадська спiлка «Запорiзький ресурсний центр «Круг», м. Запоріжжя
Любов Карпенко, krug.zp@ua.fm, тeл.: +38 097 31880 91