АМУЖН
Публікації

Управбуд – медіаресурс у сфері управління житлом

28-29 жовтня у Львові відбувся XII Всеукраїнський форум ОСББ. Активну участь у Форумі взяли члени Асоціації менеджерів та управителів житловою нерухомістю АМУЖН, які виступали у різних панельних дискусіях Форуму. 

Під час панельної дискусії про можливості для розвитку бізнесу у сфері управління багатоквартирними будинками про інформаційний ресурс «Управбуд», який нещодавно став  ключовим медіаресурсом Асоціації, розповіли редакторка Управбуду Леся Борода, членкиня прпавління АМУЖН Мар’яна Губицька та менеджерка Асоціації Христина Тибінка.

Леся Борода

Історія створення Управбуд.Інфо тісно пов’язана з впровадженням житлової реформи.
Незважаючи на десятиріччя існування ЖЕКів в Україні, управитель – це зовсім нова і молода професія. На початку житлової реформи управителям бракувало досвіду, знань, спілкування з колегами, професійного навчання. Кожен управитель працював окремо і намагався навести лад в тих будинках, якими управляв. Однак поступово назріла потреба обмінюватися досвідом та спілкуватися з іншими професіоналами. Частина управителів накопичила досвід реалізації унікальних для України проєктів з комплексної термореновації будинків.

На той момент бракувало медіа ресурсів, які доносять просту, але необхідну інформацію про те, хто і як повинен управляти багатоквартирним будинком, чим саме володіють співвласники у будинках і т.і.
Для подолання цього інформаційного вакууму в 2019 році було започатковано діяльність медіа-платформи Управбуд.Інфо, щоб поширювати якісну інформацію про фахове управління будинками серед управителів та співвласників багатоквартирних будинків.

Відтепер АМУЖН продовжить цю роботу та розвиватиме Управбуд, сприяючи тому, щоб на ринок прийшли ефективні управителі нового покоління та з’явилися свідомі співвласники багатоквартирних будинків. 

Христина Тибінка

Що ж таке Управбуд?

Управбуд — це ресурс для широкої аудиторії, до якої входять голови ОСББ, управителі, фахівці, а також співвласники багатоквартирних будинків.

 Управбуд — є ключовим інформаційним ресурсом АМУЖН, його діяльність тісно переплітається з місією АМУЖН — об’єднання та виховання управителів нової генерації, а також активне просування термомодернізації та енергоефективних заходів.

Управбуд — це сайт, FB-сторінка, Telegram та Youtube канали. Ці майданчики дозволяють охопити до 2 млн. читачів на рік. Управбуд — це унікальне нішеве видання у сфері управління багатоквартирними будинками, а також це величезна громада, спільнота людей, спеціалістів та фахівців.

Є кілька унікальних рис, які відрізняють Управбуд від інших медіа:

1. це фахове видання про управління багатоквартирними будинками, тому йому немає аналогів. Саме тому члени АМУЖН отримали унікальні переваги у тому, щоб користуватись цим інформаційним майданчиком;

2. редакційну політику Управбуду безпосередньо визначають професіонали, які займаються управлінням, беручи участь в редакційній раді, до якої увійшли провідні фахівці та експерти нашої асоціації.

Що публікує Управбуд?

Це величезна кількість унікального контенту, новини та анонси, інфографіки, професійні посібники, корисні підбірки матеріалів, це — статті та аналітикатощо.

В рамках «Управбуд LIVE» регулярно проводяться стрім-інтерв’ю з управителями та експертами, які надалі стають основою статей для публікації. А також Управбуд регулярно поширює історії успіху управителів з різних куточків України, якими надихаються та які наслідують інші.

Управбуд — це унікальний фаховий ресурс, який охоплює різні майданчики, і АМУЖН продовжить інформаційну роботу, яку розпочав проект UREEP. Цей майданчик створює для вас, як керівників ОСББ, рядпереваг. 

Мар’яна Губицька

Як вже сказали мої колеги, Управбуд - це унікальний інформаційний майданчик. Це фахове видання про професійне управління багатоквартирними будинками для професійного управління.

Чим Управбуд може бути корисним для ОСББ?

В першу чергу ,
·              Це Ресурс зі свіжими і актуальними новинами, аналізом законодавства, цікавими кейсами.  
·              Це інструмент для голів ОСББ, щоб тримати в курсі своїх співвласників.  
·              FB- сторінка Управбуду стала майданчиком для експертних дискусій та професійного спілкування. Управбуд регулярно проводить стрім - інтерв’ю у прямому ефірі з різними експертами. Це дає можливість поспілкуватись та поставити запитання колегам та фахівцям.
·              Управбуд  допомагає розвивати власну справу у сфері управління житлом. Адже ми маємо можливість подивитися, як працюють інші, як вирішують аналогічні проблеми, взяти участь в навчальних заходах, які регулярно анонсуються на сторінці. 
·              Можливість поділитися своє власною історією на Управбуді та познайомитися із історіями управителів “нової генерації”.  

Особисто я також мала можливість взяти участь в стрім- інтерв’ю та поділилася власною історією професійного становлення - починаючи з голови правління ОСББ до керівника управлінської компанії, яка в тому числі надає ОСББ послуги з аутсорсингу. Я щиро сподіваюся, що моя історія в чомусь допоможе іншим колегам, які починають свій професійний шлях в сфері управління. 

·              Насправді історії успіху - це є одна з родзинок Управбуду. Через історії про управителів ми заповнюємо інформаційний “вакуум” про управителів, про який говорила Леся. Ми розвіюємо ці міфи, що управитель чи ОСББ, це той самий старий ЖЕК. Через особисті історії ми даємо можливість співвласникам за посадою управителя чи голови правління побачити людину. А це значить, що наші співвласники будуть більш лояльні, і підтримка керівника ОСББ всередині будинку зростатиме.