АМУЖН
Новини

Мінрегіон: відбулось чергове засідання Міжвідомчої робочої групи щодо підготовки до наступного опалювального сезону

Чергове засідання Міжвідомчої робочої групи щодо підготовки до опалювального сезону 2021-22 року пройшло за участі представників НАК «Нафтогаз України», Міненерго, Мінрегіону, Мінфіну, Мінінфраструктури, Мінсоцполітики, НКРЕКП, Укртеплокомуненерго та Асоціації міст України.

Заступниця Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська поінформувала про стан підготовки житлового фонду та об’єктів соціально-культурного призначення до опалювального періоду. Зокрема, вона зазначила, що загалом по Україні передбачено комплексно підготувати до осінньо-зимового періоду 2021/22 року понад 157 тисяч житлових будинків та 38 тисяч соціально-культурних об’єктів.

«Станом на 1 липня до опалювального сезону готові понад 40,3% будинків та близько 39% об’єктів соціальної сфери. Найнижчі темпи з підготовки житлового фонду до опалювального періоду у Чернівецькій, Волинській та Запорізькій областях, а з підготовки закладів освіти та охорони здоров’я – у місті Києві, Дніпропетровській та Харківській областях», – повідомила Наталія Хоцянівська.

За рішенням робочої групи було доручено обласним та Київській міській державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування терміново вжити заходів щодо своєчасної та якісної підготовки підприємств ЖКГ та об’єктів соціальної сфери до опалювального періоду.

Також на порядку денному засідання Міжвідомчої робочої групи – розв’язання питання стосовно умов постачання природного газу підприємствам теплопостачання та забезпечення цінової стабільності у сфері надання комунальних послуг.

Джерело: Мінрегіон