АМУЖН
Новини

Що таке програма ВідновиДІМ та як взяти участь?

ВідновиДІМ – це перша державна Програма з відновлення пошкодженого внаслідок російської агресії житла українців. Фонд енергоефективності надаватиме 100% відшкодування витрат на проведення ремонтних робіт з відновлення вікон, дверей, дахів і некритичних пошкоджень фасадів багатоквартирних будинків, у яких створені ОСББ. 70% витрат авансуватимуться. Окрім цього, в договірну ціну може бути включений ремонт всіх мереж будинку, пошкоджених внаслідок війни.

Є можливість отримати 100% компенсації на ремонтні роботи будинків в цілому за умовами програми Фонду енергоефективності - "ВідновиДІМ".

Який бюджет Програми? На скільки будинків цих коштів вистачить?

На пілотний етап програми закладено 5 млн євро (приблизно 200 млн гривень). За попередніми оцінками, цих коштів вистачить на ремонт 50–100 будинків. Якщо пілот буде успішно реалізований, передбачається виділення додаткового фінансування.

Наскільки процедура Програми «ВідновиДІМ» простіша процедури Програми «Енергодім»?

У Програмі відновлення лише два етапи: це дві заявки від ОСББ — про участь і про завершення проекту. Для опрацювання заявок Фонду знадобиться набагато менше часу. Головна відмінність — авансування на рівні 70%, що дасть змогу максимально швидко виконати всі роботи.

Яка середня тривалість ремонтних робіт за Програмою «ВідновиДІМ»?

Оскільки ще жодний проект не реалізовано, чіткої відповіді дати не можемо. Тривалість будівельних робіт залежить від їхньої кількості та складності виконання. В середньому — від двох тижнів до двох місяців (тільки на ремонт вікон).

Чи передбачає Програма компенсацію витрат на роботи і матеріали, які виконали співвласники БКБ за власні кошти?

Відповідно до правил Програми, неможливо отримати грант на заходи, виконані до моменту подачі заявки про участь.

Детальніше про програму

Детальніше про програму можна дізнатись тут: https://sites.google.com/view/programa-vidnovidim-ukr
Поставте запитання за номером телефону +38 (044) 222-95-90.

Напишіть на пошту Фонду енергоефективності: support@eefund.org.ua.

Залиште запитання на сайті - https://eefund.org.ua/.

Отримайте безкоштовні консультації від регіональних радників програми IFC з підтримки Фонду енергоефективності - http://bit.ly/3hhbE72.