АМУЖН
Новини

Тренінг "Аудит безпеки та доступності багатоквартирного будинку та юридичні аспекти управління БКБ в умовах воєнного стану"

25 січня у Львові відбувся важливий захід, спрямований на підвищення безпеки та доступності будинків, їх прибудинкових територій, а також сприяння реалізації національного плану дій "Жінки. Мир. Безпека". Організаторами заходу виступили Консультаційна програма IFC "Енергоефективність та відповідь на кризу в Україні" та ГС "Асоціація менеджерів та управителів житловою нерухомістю".

Тренінг мав на меті розповсюдження інструменту аудиту безпеки та доступності серед членів ГС "Асоціація менеджерів та управителів житловою нерухомістю" та інших зацікавлених сторін, зокрема жителів ОСББ та УК. Разом з Ярославою Сорокопуд, ґендерною експерткою консультаційної програми IFC, та Володимиром Бригілевичем з ГС "Асоціація менеджерів та управителів житловою нерухомістю", учасники отримали навички та знання щодо проведення аудиту безпеки та доступності.

Теми, обговорені під час тренінгу, охопили широкий спектр питань, починаючи від аудиту безпеки територій до аналізу готовності будинків до надзвичайних ситуацій. Особлива увага приділялася ролі голів ОСББ-лідерок у забезпеченні безпеки та комфорту мешканців, а також залученню жителів до процесу аудиту.

"Аудит безпеки та доступності - це простий та практичний інструмент, який допомагає системно та послідовно оцінити місце проживання та визначити заходи, які можуть зробити його більш безпечним", - зауважили організатори. Вони наголосили на важливості аудиту як інструменту реалізації національного плану дій 1325 "Жінки. Мир. Безпека", який спрямований на зміцнення ролі жінок у миротворчих процесах.

Учасники тренінгу отримали конкретні рекомендації та інструменти, необхідні для успішного проведення аудиту безпеки та доступності у своїх будинках та мікрорайонах. Під час наступних етапів вони зможуть застосовувати отримані знання для поліпшення життя та забезпечення безпеки спільноти. Особливо корисним учасники визнали посібник П“Аудит безпеки та доступності багатоквартирного будинку та прибудинкової території в умовах воєнного стану “. Він допоможе швидко та ефективно провести аудит безпеки та доступності багатоквартирного будинку та прибудинкової території. Завантажити посібник можна тут: https://upravbud.info/content/uploads/2023/11/audit-bezpeky.pdf

Ініціативи, спрямовані на підвищення безпеки, є важливим елементом розвитку міських спільнот та підтримки мирного співіснування.