АМУЖН
Новини

Ігор Корховий: Енергоефективність у будівлях — один із основних інструментів у боротьбі з енергетичною бідністю

Проєкт «Навчальна програма з енергоефективності для представників ЗМІ» розпочав свою роботу. Під час навчання медіа-спеціалісти ознайомляться з актуальними програмами підвищення енергоефективності в Україні, пілотними проєктами з енергоефективної реновації будівель уряду, міністерств та центральних органів виконавчої влади.

«Завдяки проведенню енергоефективних заходів будівлі стають сучаснішими та комфортнішими. Крім того, це великий крок до боротьби з енергетичною бідністю, адже в результаті проведення таких заходів рівень платіжки за опалення значно знижується. Впевнений, що навчальна програма з енергоефективності допоможе представникам медіа цікаво та доступно висвітлювати важливу інформацію з цієї галузі. Бажаю успіхів!» — зазначив під час презентації навчальної програми заступник Міністра розвитку громад та територій Ігор Корховий.

Серед спікерів курсу: викладачі Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, представники державних органів виконавчої влади, журналісти та експерти у сфері енергоефективності.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій повідомив, що парламент ратифікував угоду з ЄІБ щодо кредиту у 300 млн євро на комплексну термомодернізацію громадських будівель.

Джерело: Мінрегіон