АМУЖН
Новини

Асоціація менеджерів та управителів житловою нерухомістю підписала меморандум про співробітництво з Новояворівською міською радою

У п’ятницю, 10 вересня, міський голова Володимир Мацелюх підписав Меморандум про співробітництво з Асоціацією менеджерів та управителів житловою нерухомістю (АМУЖН).
Меморандум підписано з метою налагодження співпраці та консолідації зусиль Сторін, які спрямовані на підтримку енергоефективних ініціатив, імплементацію кращих практик реалізації заходів з енергоефективності впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження в житловому секторі.

Предметом меморандуму є направлена на досягнення його мети співпраця і спільна діяльність Сторін, що здійснюється у форматі узгодження позицій із ключових питань, підготовки та реалізації спільних заходів, проектів тощо.


Сторони домовились співпрацювати з метою сприяння здійсненню енергоефективних заходів, що у підсумку приведе до покращення вигляду будівель житлового фонду, зростання строку їхньої експлуатації, покращення рівня комфорту та проживання у них. «Ми дуже раді, що Асоціація стає партнером Новояворівської громади, оскільки підписання Меморандуму сприятиме здійсненню енергоефективних заходів, які у підсумку приведуть до покращення вигляду будівель житлового фонду, покращення рівня комфорту та проживання у них», - зазначив Володимир Мацелюх.

«Підписання Меморандуму однозначно розширить нашу роботу та стимулюватиме до подальших дій – покращення стану багатоквартирних будинків»,- підкреслив голова правління АМУЖН Михайло Васюта.