АМУЖН
Новини

Оголошено набір на курс «Лідерки змін»

Про що цей курс?

«Лідерки змін» - це онлайн навчальний курс по підвищенню компетенції реагування на кризу, що включає в себе програму менторства успішних лідерських ініціатив жінок та формує мережу амбасадорок для впровадження та застосування практик, спрямованих на підтримку ВПО та людей, постраждалих від війни, розроблених за участі проекту IFC.

Для кого цей курс?

Курс буде цікавим для професійних голів правління та активісток ОСББ, управительок багатоквартирних будинків, представниць професійних асоціацій, громадських жіночих організацій, експерток проєктів та програм.

Формат навчання:

Навчання складатиметься з 6 інтерактивних он-лайн блоків, які проводитимуться раз на місяць протягом півроку (з вересня 2023 по березень 2024).

Он-лайн формат навчання супроводжуватиметься інтерактивними завданнями та спілкуванням у Телеграм каналі, зустрічами з відповідними експертами, а також (за потреби та за умов безпеки) практичними наочними сесіями.

Умови участі в курсі

Курс є безкоштовним та проводиться за підтримки Проекту IFC «Енергоефективність в Україні та реагування на кризу», що працює у партнерстві з Європейським союзом.

Для участі в курсі потрібно зареєструватися до 5 вересня 2024 року, заповнивши цю анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc5K5T6XM2IZIY7HNUSQOEIRV3V-zFtu3CqVJQ1Pk9wg0MOUw/viewform