АМУЖН

Чому сьогодні важлива наявність автономного обладнання для ремонту та діагностики інженерних мереж та будівель?

Про те, чому сьогодні  важлива наявність автономного обладнання для ремонту та діагностики інженерних мереж та будівель, розповів координатор підрозділу Центру технічної підтримки бізнесу у сфері управління житлом у м. Долина Івано-Франківської області Петро Корбут.

В теперішній час через перебої із електропостачанням наявність автономного обладнання для ремонту та діагностики інженерних мереж та будівель є дуже необхідною.
Для прикладу:

  • Наявність мотопопми дозволяє викачати воду чи каналізаційні стоки без електроенергії.
  • Гідродинамічна машина в свою чергу забезпечить прочистку каналізаційних мереж під час відсутності електроенергії.
  • Генератор дозволить підключити необхідне електричне обладнання чи інструменти для виконання ремонтних робіт.
  • За допомогою тепловізора можна буде виявити контактні з’єднання в електромережах, які перегріваються безконтактно, не доторкаючись до них. Також тепловізор показує місця тепловтрат в огороджуючих конструкціях будівлі чи приміщення. А ще за допомогою тепловізора можна виявити не коректну роботу мереж опалення (пропуск теплоносія в теплій підлозі, чи виявити несанкціоноване підключення до тепломереж). Тепловізор покаже місця пошкодження теплоізоляції підземних трубопроводів.
  • Кабельний детектор дозволяє знайти електричний кабель в стіні чи в землі, а також допоможе виявити місце обриву проводки.
  • Мультитестер із струмовимірними кліщами стає помічником при перевірці навантаження на електропроводку, вимірів напруги та струму навантаження. За допомогою цих приладів легше буде відсемитрувати міжфазне навантаження.

На нашій дільниці Центру технічної підтримки бізнесу у сфері управління житлом у м. Долина доступне наступне обладнання:

1.              Комплект обладнання високого тиску для промивки/ прочистки, викачування  монтажу, демонтажу та обслуговування систем водовідведення:

Ø    Гідродинамічна машина продуктивністю до 21л\м; 1260л\год ;275 бар, яка дозволяє прочищати мережі в діаметрі від 30 до 300 мм із протяжністю до 50 метрів. Також гідродинамічна машина обладнана ручним «пістолетом» для миття під високим тиском.
Ø    Мотопомпа для відкачування брудної води, що дозволяє швидко викачати брудну воду.

2.              Комплект обладнання з комплектуючими для ремонту, з’єднання (спаювання та зварювання) труб (поліетиленових та металевих):

Ø    Бензиновий генератор потужністю 5 кВт., що дозволяє працювати в місцях де відсутня електроенергія.
Ø     Компресор продуктивністю 80 л/год. з ресивером 100 літрів.
Ø    Комплект електричних інструментів: кутова шліфувальна машина 2 шт., Перфератор.
Ø    Заврювальний апарат постійного струму.
Ø    Паяльника для пропіленових труб потужністю 1800 Вт, який може спаювати поліпропіленові труби діаметром від 20 до 63 мм.
Ø    Комплект трубонарізного обладнання в діаметрі від15до50 мм.

3.              Комплект обладнання для діагностики мереж електропостачання: 

Ø    Тепловізійна камера Testo 875 -2, що дозволяє швидко і безконтакно виявляти місця перегріву електричних з’єднань контактів.
Ø    Мультитестер CEM DT-6650, який дозволяє проводити тестування опору ізоляції, опору заземлення, повного заземлення контуру, напруги, RCD, PFC та PSC тести (регулятора джерел електропостачання).
Ø    Інструменти для зняття ізоляції й обтиску і набору кабельних наконечників в діаметрі від 6 до 90 мм.кв.
Ø    Мультитестер з кліщами навантаження, що дозволяє вимірювати навантаження на кабельній лінії, напругу, що, в свою чергу, дає можливість для прийняття рішення по симетруванню пофазного навантаження.
Ø    Пристрій ( детектор) для виявлення скритої електропроводки.
Ø    Набір ручного діелектричного інструменту.
Ø    Газовий паяльник.

4.              Обладнання для кліматичних досліджень:

Ø    Термодетектор – для виявлення потенційних місць появи плісняви, виміри відносної вологості в приміщенні, а також температуру поверхні стін чи інших поверхонь.
Ø    Тепловізор – для виявлення діагностики «містків холоду», місць тепловтрат в тепломережах, а також показує ефективність роботи теплообмінника.
Все обладнання знаходиться на автомобілі з причепом, що дозволяє мобільно виїхати на об’єкт замовника в межах області та поза нею.

Для того, щоб залишити заявку для нашої дільниці, скористайтесь формою, доступною на сторінці Центру: http://amugn.org.ua/ctpb/serviceЦю публікацію було створено в рамках Проєкту “Підтримка підприємців і життєзабезпечення”, який фінансується та впроваджується Програмою розвитку ООН (ПРООН) в Україні у співпраці з Львівською та Івано-Франківською міськими радами та обласними військовими адміністраціями.

Думки, висновки чи рекомендації, викладені в цьому документі, належать авторам (авторкам) та упорядникам (упорядницям) і не обов’язково відображають погляди Львівської та Івано-Франківської міських рад і обласних військових адміністрацій, Програми розвитку ООН в Україні або інших агенцій ООН.

Карти, графічні зображення тощо слугують ілюстраціями та не обов’язково відображають позицію ПРООН щодо правового статусу жодної країни (території) чи делімітації кордонів.