Управбуд.Інфо
Управбуд.Інфо – це єдина в Україні інформаційна платформа про професійне управління багатоквартирними будинками з охопленням цільової аудиторії до 2 млн читачів за 6 місяців.

Управбуд створений задля поширення кращих практик та інформування щодо актуальних змін у сфері послуг управління багатоквартирними будинками, розвитку ринку послуг управителів, а також популяризації термомодернізації багатоквартирних будинків в Україні.

Зараз платформа об'єднує майже 50 тис відвідувачів сайту https://upravbud.info/ щомісяця, 8,5 тис підписників сторінки у Фейсбуці, Telegram та YouTube канали. Серед читачів переважає професійна цільова аудиторія – управителі та менеджери багатоквартирних будинків, представники ОСББ, муніципалітети, а також значна кількість активних співвласників.

Медіа-платформа була створена і набула початкової популярності за підтримки Швейцарської Конфедерації у квітні 2019 р. Однак в процесі розвитку Управбуду було вирішено, що для сталого розвитку платформи в майбутньому необхідна безпосередня участь спільноти професійних управителів. Саме тому від березня 2021 року розвиток медіа платформи забезпечує АМУЖН.


Чим корисний Управбуд для управителів та співвласників

На Управбуді можна знайти унікальні історії успіху управителів та надихнутися прикладами розвитку власної справи від голови правління ОСББ до керівника компанії, яка обслуговує десятки будинків. Також можна знайти інформацію про міжнародний досвід реалізації реформи з управління житлом та кращі європейські практики в житловій сфері. Регулярні рубрики висвітлюють ключові питання у сфері законодавства, юридичні та фінансові питання роботи управителя.


Перейти до Управбуд.Інфо